Žymų Archyvai: priminimai

Free Light Timer 1.2.3

Daugybė žmonių turi mažai laisvo laiko. Jie dažniausiai užmiršta svarbiausius įvykius, susitikimus. Tokie žmonės svarbiausius įvykius užsirašo ant lapuko. Bet pagalvojus kam gadinti lapukus ir tušinuką, jei yra ši nuostabi programa. Šios programos naudotojai galės lengvai užsirašyti svarbiausius susitikimus ar įvykius. Programa primins apie tai. Svarbiausia tai, kad jūs niekur nevėluosite. REIKALAVIMAI: NET Framework English… Skaityti toliau »

To-Do DeskList 1.7.0

Kai kurių žmonių gyvenimas labai įtemptas, kad net užmiršta savo dienotvarkę. Aišku yra vienas būdas nepamiršti – užsirašyti ant lapuko. Šis būdas nėra labai patogus, kadangi dažnai lapukai nusimeta, o darbai taip ir lieka nepadaryti. Ši programa išspręs Jūsų bėdą. Joje galėsite užsirašyti savo dienotvarkę ar planus ateičiai, tad papildomai nereikės gadinti popieriaus ir rašalo.… Skaityti toliau »

RMP 3.0.4.9

Nemokama priminimo programa, kuri Jums padės neužmiršti apie artėjančius įvykius, tokius kaip susitikimai, gimtadieniai, svarbios varžybos ar tiesiog per televiziją rodomas mėgstamiausias filmas. Galite pasirinkti, kuriomis savaitės ar mėnesio dienomis, bei kas kiek laiko signalas Jums turės priminti apie artėjantį įvykį. Skambėjimo toną galite pasirinkti individualiai, svarbiausia jog jis būtų .WAV formato. English: A freeware… Skaityti toliau »

Alarm Me 3.4

Tai galingas priminimų įrankis su dienoraščiu, adresų knyga, laikmačiu, išjungimo galimybe ir daug daugiau. English: Powerful reminder tool,calendar,address book,timer,with shut down feature. No words for this excellent alarm tool. „Alarm me“ can be your favorite time organizer as it is powerful, regarding its capabilities, and its user interface is great. Includes general alarms, repeating alarms,… Skaityti toliau »