Žymų Archyvai: Priminimų programa

Digital Notes 2.0

„Digital Notes“- minimalistinė programa užuomaršoms ar skubantiems žmonėms, kurios dėka galėsite sukurti lipnų pranešimą (galima pasikeisti teksto stilių ar pranešimo foną) darbalaukyje ar nusistatyti garsinį priminimą dėl Jums svarbaus įvykio. English: Add digital stickers to your desktop and create frequent reminder for your upcoming events, tasks or meetings using this intuitive app For many people,… Skaityti toliau »

To-Do DeskList 1.7.0

Kai kurių žmonių gyvenimas labai įtemptas, kad net užmiršta savo dienotvarkę. Aišku yra vienas būdas nepamiršti – užsirašyti ant lapuko. Šis būdas nėra labai patogus, kadangi dažnai lapukai nusimeta, o darbai taip ir lieka nepadaryti. Ši programa išspręs Jūsų bėdą. Joje galėsite užsirašyti savo dienotvarkę ar planus ateičiai, tad papildomai nereikės gadinti popieriaus ir rašalo.… Skaityti toliau »

Alarm Me 3.4

Tai galingas priminimų įrankis su dienoraščiu, adresų knyga, laikmačiu, išjungimo galimybe ir daug daugiau. English: Powerful reminder tool,calendar,address book,timer,with shut down feature. No words for this excellent alarm tool. „Alarm me“ can be your favorite time organizer as it is powerful, regarding its capabilities, and its user interface is great. Includes general alarms, repeating alarms,… Skaityti toliau »