Žymų Archyvai: Lipnūs lapeliai Jūsų darbalaukiui.

Digital Notes 2.0

„Digital Notes“- minimalistinė programa užuomaršoms ar skubantiems žmonėms, kurios dėka galėsite sukurti lipnų pranešimą (galima pasikeisti teksto stilių ar pranešimo foną) darbalaukyje ar nusistatyti garsinį priminimą dėl Jums svarbaus įvykio. English: Add digital stickers to your desktop and create frequent reminder for your upcoming events, tasks or meetings using this intuitive app For many people,… Skaityti toliau »

ResophNotes 1.2.4

Norėdami ką nors prisiminti mes dažniausiai užsirašom ant lipnių lapelių, o vėliau juos priklijuojame prie spausdintuvo ar monitoriaus. Dėl šios priežasties mūsų įrenginiai tampa lapelių nameliu. Atsisiuntus šią programą galėsite pamiršti senus laikus. Šio įrankio pagalba lapelius galėsite lipinti ant darbalaukio. Ir mums patogiau, ir gražiau atrodo. English Simple and fast notes on Windows ResophNotes… Skaityti toliau »

Stickies 7.1b

Dirbant kompiuteriu dažnai būna atvejų, kai mums reikia ką nors greitai užsirašyti, paplanuoti, susidaryti tvarkaraštį ar paprasčiausia pasižymėti ką reiktų padaryti. Iš pradžių mes bandom atsiminti ir dažniausia aišku nesėkmingai, tad po kelių tokių atvejų suprantam, jog reikia užsirašinėti. Tokiems užuomaršoms tikras išsigelbėjimas klijuojami lapukai, kuriuose užsirašai ką reikia ir pasikabini panosėj, kad nepamirštum. Žmogui,… Skaityti toliau »