Žymų Archyvai: Procesoriaus temperatūra

Core Temp 0.99.8.0 / 1.0 RC4

Core Temp“ skirta procesoriaus temperatūrai stebėti. Ši programa sudomins tuos, kas dirba su daugiaprocesorinėmis sistemomis. „Core Temp“ suteiks galimybę stebėti temperatūrą ne tik atskirai kiekviename procesoriuje, bet ir kiekviename branduolyje. Duomenis apie temperatūros pasikeitimus tam tikro laiko periodu bus galima išsaugoti ir eksportuoti į „Excel“ lentelę, kuriame jie bus atvaizduojami grafiko pavidalu. (šaltinis: http://remis.sig.lt) English… Skaityti toliau »

Real Temp 3.70

Tikrai ne vieno iš Jūsų kompiuterio procesorius greitai kaista. Dėl to tenka išjungti monitorių ir palaukti kol jis atvės ir tada jį vėl jungti. Šis įrankis padės jums stebėti procesoriaus temperatūrą realiu laiku. Taip pat ši įsimena maksimalią, minimalia temperatūra. Taipogi prie jų parodo kelintą valandą buvo vienokia ar kitokia temperatūra. English: A temperature monitoring… Skaityti toliau »

Notebook Hardware Control (NHC) BETA 2.4.3

Kuo ilgiau naudojamės kompiuteriu, tuo labiau dulkėmis apsineša aušinimo ventiliatorius ir jis pradeda skleisti nemenką triukšmą bei karštį. Žinoma, kartais to priežastis būna ir nustatyti neteisingi nustatymai kompiuteryje. Ši programa padės tinkamai sureguliuoti aušinimo ventiliatoriaus apsukas, kas sumažins įrenginio skleidžiamą garsą bei šilumą, taip pat padės sureguliuoti procesoriaus, vaizdo plokštės ar kietojo disko spartą. Tinkamai… Skaityti toliau »

Core Temp (32-bit) 0.99.8

Domimės kompiuteriais? Tikriausiai mums pravers ši nedidukė programa. Ji stebės ir parodys mūsų kompiuterio procesoriaus temperatūrą. Galėsime ją stebėti ne tik atskirai kiekviename procesoriuje, bet ir kiekviename branduolyje bei kaip keičiasi temperatūra realiu laiku. English: Core Temp is a compact, no fuss, small footprint program to monitor CPU temperature. Now Windows Vista and Windows 7… Skaityti toliau »