Žymų Archyvai: Uninstaller

Advanced Uninstaller PRO 11.59

„Advanced Uninstaller PRO“ – universalus įrankis padėsiantis iš kompiuterio pašalinti nereikalingus failus/programas, sutvarkyti operacinės sistemos registrą, išjungti automatiškai pasileidžiančius procesus/servisus. Taip pat į programą įeina įrankiai skirti pasikartojančių failų radimui kietajame diske, interneto naršyklės naršymo duomenų išvalymui, šriftų tvarkymui ir kiti. English: Uninstall programs quickly and completely, remove toolbars, clean your registry Advanced Uninstaller PRO… Skaityti toliau »

Easy Uninstaller 1.5.61

Su „Easy Uninstaller“ galėsite lengvai ir greitai ištrinti nereikalingas programas iš savo kompiuterio. Ji leis vienu metu ištrinti neribotą skaičių įdiegtų programų, o tai padarysite 5-10 kartų greičiau nei su operacinėje sistemoje „Windows“ esančiu įrankiu Add/Remove. English: Uninstall programs fast and easy Easy Uninstaller is a program that enables you to remove installed applications from your computer.… Skaityti toliau »

Absolute Uninstaller 2.9.0.722

Nemokama programa skirta visiškam programos pašalinimui iš kompiuterio. Kitaip sakant, tai yra pažangesnė versija negu Windows operacinėje sistemoje esanti programa Add/Remove. Programų ištrynimą supaprastina draugiška vartotojo aplinka. English: Uninstall your unwanted applications easily and completely Absolute Uninstaller is similar to standard Windows Add/Remove program but more powerful.The standard Add/Remove program can’t uninstall applications completely which… Skaityti toliau »