Žymų Archyvai: Programų ištrynimas

Bulk Crap Uninstaller 4.11.0 Build 37815

Šio įrankio pagalba galėsite ištrinti pasirinktas įdiegtas programas keliais mygtuko paspaudimais. Įrankio lange matysite įdiegtų programų užimamą vietą, versiją, įdiegimo datą, ar suderinama su 64 bit operacine sistema ir kelią iki jos duomenų (angl „location“ ). English: Uninstall multiple programs simultaneously from your computer in just a couple of clicks, thanks to this lightweight and… Skaityti toliau »

Easy Uninstaller 1.5.61

Su „Easy Uninstaller“ galėsite lengvai ir greitai ištrinti nereikalingas programas iš savo kompiuterio. Ji leis vienu metu ištrinti neribotą skaičių įdiegtų programų, o tai padarysite 5-10 kartų greičiau nei su operacinėje sistemoje „Windows“ esančiu įrankiu Add/Remove. English: Uninstall programs fast and easy Easy Uninstaller is a program that enables you to remove installed applications from your computer.… Skaityti toliau »

Simnet UnInstaller 2011 3.1.2.3

Pabodo Jūsų Windows operacinėje sistemoje esantis standartinis programų išdiegimo įrankis? Negana to, jog jis ne tik nepašalina visų failų susijusių su programomis ar žaidimais, tačiau retkarčiais netgi iš viso atsisako juos ištrinti iš Jūsų kompiuterio. Mes turime sprendimą tokiems atvejams. Atsisiuntę šį išvaizdų ir patogų programinės įrangos išdiegimo įrankį galėsite būti ramūs, kadangi visi failai… Skaityti toliau »

Absolute Uninstaller 2.9.0.722

Nemokama programa skirta visiškam programos pašalinimui iš kompiuterio. Kitaip sakant, tai yra pažangesnė versija negu Windows operacinėje sistemoje esanti programa Add/Remove. Programų ištrynimą supaprastina draugiška vartotojo aplinka. English: Uninstall your unwanted applications easily and completely Absolute Uninstaller is similar to standard Windows Add/Remove program but more powerful.The standard Add/Remove program can’t uninstall applications completely which… Skaityti toliau »