Žymų Archyvai: Vaizdo įrašymo programa

WX Video Tutorial Maker 2.5

Naudinga ir patogi programa, skirta kurti vaizdines pamokas su garsu. Vaizdines pamokas galėsite įrašyti iš darbalaukio ar tiesiai iš internetinės kameros. Žinoma, ši programa pravers ir tiems, kas tiesiog nori įrašyti vaizdą ir jį išsaugoti kompiuteryje. English: A simple and user-friendly application that enables you to create video tutorials either from your screen or your… Skaityti toliau »

SMRecorder 1.2.4

Ši nemokama programa padės Jums įrašyti bet kokį garsą ar vaizdą esantį darbalaukyje be didesnių pastangų. Vaizdo įrašai bus saugojami populiariausiu .AVI formatu , o garso įrašai- .MP3.  Papildomai garsą galėsite įrašyti ir iš mikrofono, o vaizdo medžiagą- iš prijungtos ar integruotos kompiuteryje vaizdo kameros. Programoje mygtukai išdėstyti aiškiai ir suprantamai, dėl to jos naudojimas… Skaityti toliau »

Informant Video Surveillance Software 1.14

Profesionali ir mažai vietos užimanti programa leidžianti įrašyti vaizdą iš vienos ar kelių kamerų į kompiuterį pasirinktu formatu: .WMV, .ASF, .AVI, .MP4 ir .MOV.  Programa automatiškai atpažįsta bet kokį judesį ir jį pastebėjus gali iš karto informuoti elektroniniu paštu. Papildomai galite pasirinkti į kurį katalogą norite saugoti vaizdo medžiagą ir po kiek laiko Jūs norite… Skaityti toliau »