Žymų Archyvai: Windows

Microsoft Windows Media Player 11.0.5721.5230

“Windows Media Player” yra “Microsoft” sukurtas filmų ir muzikos leistuvas. Jis taip pat gali perrašyti muzikinius diskus į kompiuterį, įrašyti diskus bei parodyti daug įdomios informacijos apie atlikėjus bei filmus. „Windows Media Player“ 11-oji versija yra „Windows Vista“ pakete; ji siūlo puikius būdus vienoje vietoje kaupti savo muzikos, vaizdo įrašus, nuotraukas, televizijos laidų įrašus ir jais… Skaityti toliau »

DirectX 10 for Windows XP RC2 Pre Fix 3

Įdiegta DirectX 10 technologija leidžia daugiau vaizdo apdorojimo užduočių patikėti vaizdo posistemiui.DirectX 10 leis vienu metu ekrane vaizduoti daug unikalių objektų: medžiai turės daugiau individualiai sumodeliuotų lapų, žolė neatrodys tokia monotoniška. Nors šis patobulinimas nedidelis, tačiau jis padės sukurti tikroviškesnius vaizdus.Dar vienas malonus dalykas – geometrijos spalviklis, lemiantis apdorojamo objekto savybes: spalvą, skaidrumą, gebėjimą atspindėti.… Skaityti toliau »

Windows MultiPoint Mouse Software Development Kit 1.5

Tai yra tikrai įdomi programa skirta kurti interaktyviąsias taikomąsias programas, leidžiančias vienu metu prie kompiuterio prijungti 25 peles vienu metu. REIKALAVIMAI: NET Framework 3.5 SP1 Microsoft Expression Blend Visual Studio 2008 or Visual Studio 2010 Laisvų USB jungčių English: Build applications that enable up to 25 individual mouse devices The Windows MultiPoint Mouse SDK was… Skaityti toliau »

Setup from USB 2.0.0

Nemokama programa , kurios pagalba galėsite sukurti įrašomąją Windows operacinės sistemos USB versiją atmintinėje. English: Create your own bootable setup disk with this tool. Setup from USB is, as the name suggests, a handy utility designed to convert your USB flash drive into Windows Vista or Windows 7 bootable setup disk. You can make your… Skaityti toliau »

Neskubėkite iš naujo diegti sugedusios OS

Nusprendėte iš naujo diegti „Windows“, nes kompiuteris nesikrauna? Tačiau kaip iš neveikiančio AK ištraukti savo failus, sukauptą paštą ir „Windows“ aktyvavimą? Tai padaryti padės neseniai sukurtas „BartPE“. Ir net dar daugiau: neskubėkite diegti „Windows“ iš naujo ( magiškas diskas gali iš mirusių prikelti ir negyvėlį. „Unmountable boot volume“ „Windows 2000/XP/2003“ įkrovos pradžioje gali pasirodyti mėlynas… Skaityti toliau »

Pataisų paketas Windows XP Service Pack 3 Build 5512 FINAL

Šioje versijoje yra visos anksčiau išleistos pataisos. Jos leidžia blokuoti atsirandančius langus, turi patobulintą tarptinklinį ekraną, įsijungiantį pagal nutylėjimą, o taip pat centrą suteikiantį informaciją ir apsaugą nuo visų bendro pobūdžio problemų. Patobulinti buvo ir Outlook Express, Windows Messenger ir Internet Explorer. Tokie patobulinimai leidžia kontroliuoti iš interneto atsiunčiamas bylas ir blokuoti „programas-šnipus“. Dėmesio: šiame… Skaityti toliau »

Pakibusios OS atblokavimas

Užlūžo Operacinę Sistema ir manote,kad gali padėti tik kompiuterio perkrovimas, tačiau esate atidarę svarbų dokumentą ar kita. Ši programinė įranga Jūsų išeitis! Tai kitaip procesų tvarkyklė kritiniams atvejams. Kam reikalinga? Kai programos „užlaužia“ sistemą tiek, kad nebeįmanoma jų sutvarkyti net su Windows Task Manager, padės ši programinė įranga. Ši programa sugeba „užmigdyti“ visus procesus, palikdama… Skaityti toliau »