Žymų Archyvai: CD įrašymo programa

Easy Disc Burner 3.4.1.203

Įrašykite failus į CD, DVD ar Blu-ray diskus be didesnių pastangų su „Easy DisC Burner“ programa. Diskų įrašymas niekada nebuvo toks paprastas, tiesiog Įkeliate failus kuriuos norite įrašyti, pasirenkate įrenginį ir spaudžiate „Start Burning!’ English: A practical CD, DVD and Blu-Ray disc burning application that is well suited to create discs for any multimedia device… Skaityti toliau »

BurnAware Free 6.9.4

„BurnAware Free“ yra universali CD, DVD ir Blu-Ray diskų įrašymo programa. Taip pat ji leis juos ištrinti, kopijuoti, sukurti ISO virtualius diskus ar juos įrašyti. Jeigu nesate tikri kokius diskus gali nuskaityti/įrašyti Jūsų įrenginys, apie tai juos informuos programoje pateikiamas įrankis „Disk Info“. English: A lightweight, extremely powerful and easy to use burning tool Choosing… Skaityti toliau »

Inscriptio 2.5.0

„Inscriptio“ programa skirta duomenų įrašymui į CD ar DVD diskus. Ji leis įrašyti ne tik į dvisluoksnius DVD ar daugkartinio naudojimo (CD-RW, DVD-RW) diskus, bet ir diskų atvaizdus (.ISO, .CUE, .BIN, .RAW) maksimaliu greičiu. English: Recording solution for CDs and DVDs. Inscriptio is an easy to use, fast and reliable CD and DVD recording application… Skaityti toliau »

FreeStar Burner-DVD Software 2.0.1

Nedidelė programėlė skirta failų įrašymui į CD arba DVD diskus. Pasirinktus failus galėsite ne tik įrašyti į kompaktinius diskus, bet ir išsaugoti kietajame diske virtualiųjų diskų ISO formatu. Šiuo formatu taip pat galėsite išsaugoti visą informaciją esančią DVD diskuose bei lengvai juos nukopijuoti. Jeigu įkėlus visus pasirinktus failus į DVD kompaktinį diską liks vietos,  į… Skaityti toliau »