Žymų Archyvai: Diskų įrašymo programa

Easy Disc Burner 3.4.1.203

Įrašykite failus į CD, DVD ar Blu-ray diskus be didesnių pastangų su „Easy DisC Burner“ programa. Diskų įrašymas niekada nebuvo toks paprastas, tiesiog Įkeliate failus kuriuos norite įrašyti, pasirenkate įrenginį ir spaudžiate „Start Burning!’ English: A practical CD, DVD and Blu-Ray disc burning application that is well suited to create discs for any multimedia device… Skaityti toliau »

Inscriptio 2.5.0

„Inscriptio“ programa skirta duomenų įrašymui į CD ar DVD diskus. Ji leis įrašyti ne tik į dvisluoksnius DVD ar daugkartinio naudojimo (CD-RW, DVD-RW) diskus, bet ir diskų atvaizdus (.ISO, .CUE, .BIN, .RAW) maksimaliu greičiu. English: Recording solution for CDs and DVDs. Inscriptio is an easy to use, fast and reliable CD and DVD recording application… Skaityti toliau »

CDBurnerXP 4.3.7

Nemokama diskų kepyklė sugebanti įrašyti informaciją iš virtualiųjų ISO ir kito formato failų diskus. English: What is CDBurnerXP? CDBurnerXP is a free application to burn CDs and DVDs, including Blu-Ray and HD-DVDs. It also includes the feature to burn and create ISOs, as well as a multilanguage interface. Everyone, even companies, can use it for… Skaityti toliau »