Žymų Archyvai: Darbalaukio foto

CloudShot 5.7.3

„CloudShot“- išsaugokite pasirinktos vietos, lango ar viso ekrano nuotrauką JPG ar JPG formatu kietajame diske, FTP, Imgur paveikslėlių talpykloje ar „Dropbox“ debesijoje. English: Capture a region, window or the entire screen, export it to JPG or PNG file format and save to a local folder or cloud environments CloudShot is a free software application that… Skaityti toliau »

ScrnSnap 1.2.7.0

„ScrnSnap“- nedidelė programėlė, kuri padės Jums padaryti viso ekrano, aktyvaus lango ar pasirinktos darbalaukio vietos nuotrauką. Nuotrauką galėsite išsaugoti JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, WMF ar EMF formatu. English: An efficient and user-friendly utility that allows you to quickly capture an image of your screen, a specific window or a custom region ScrnSnap is a… Skaityti toliau »

IceCream Screen Recorder 2.01

„IceCream Screen Recorder“- naudingas įrankis, padėsiantis akimirksniu padaryti darbalaukio vaizdo įrašą ar ekrano nuotrauką. Šios programos unikalumas- filmuojant vaizdo įrašą galėsite užrašyti ekrane savo komentarus, įterpti objektus/linijas ar tiesiog kažką nupiešti. Programa taip pat gali įrašyti vaizdą ir iš internetinių kamerų. English: A flexible and powerful application that allows you to easily record certain areas… Skaityti toliau »

Screenshot Captor 3.08.01

Su šia programa galėsite nufotografuoti esamą ekrano vaizdą arba jo dalį be didesnių pastangų. Taip pat galėsite nufotografuotą vaizdą ir koreguoti: užrašyti norimą tekstą, uždėti rėmelius, pakeisti nuotraukos dydį ar iš karto ją atsispausdinti. Nuotraukų formatą .JPG, .PNG, .GIF ar .TIF bei jo kokybę pasirinksite individualiai. Programą aktyvuosite paspausdami klaviatūros mygtuką „Print Screen“. English: Optimized for… Skaityti toliau »

Screenpresso 1.3.0

Labai naudingas įrankis, skirtas fotografuoti pasirinktą vietą, langą ar kompiuterio ekraną per kelias sekundes. Programa automatiškai atpažįsta visus lentelių ar ekrano esamus kampus, tad nufotografuoti lygią nuotrauką bus labai paprasta.  Taip pat su šia programa padarę nuotrauką ant jos galėsite pažymėti strėlyte, apibraukti ar užpaišyti norimą vietą, ar parašyti savo komentarus. Išsaugoti nuotrauką galėsite pasirinktinai į… Skaityti toliau »

Capture View 5.6

Su šia programa galite karpyti, redaguoti ar tvarkyti savo padarytas ekrano nuotraukas. Fotografuokite viską: meniu, mygtukus, pasirinktas vietas, paleistas programas ir kt. Visą šį darbą palengvins draugiška programos aplinka. Nuotraukas išsaugoti galėsite vienu iš populiariausių formatų: .JPG, .BMP, .PNG, .ICON, .TIFF, .GIF ar .WMF. Taip pat ant nuotraukos galėsite uždėti savo vandens ženklą ar norimą… Skaityti toliau »

DuckLink Screen Capture 2.7

Daugiau neturėkite jokių bėdų norėdami nufotografuoti ekrano vaizdą. Šioje programoje yra trys pasirenkami fotografavimo režimai:  dalinis (kai pasirinktas norimas plotas), langas (kai norime įamžinti atverto lango vaizdą) ir viso ekrano. English: Make screen capture easy with capture modes: window, region and scrolling page The DuckCapture application provides four capture modes that make screen capture easy!… Skaityti toliau »