Žymų Archyvai: Screen Capture

Monosnap 4.1.7

„Monosnap“ – ekrano (darbalaukio) fotografavimo ir filmavimo programa su keleta redagavimo įrankių. Nuotrauką išsaugoti galėsite PNG ar JPG,o video – MP4 formatu. Užfiksuotą kadrą galėsite ne tik išsaugoti kietajame diske, bet ir pasidalinti YouTube, FTP ar Amazon tarnybose. English: Take snapshots of the entire screen or certain parts of it, take pictures with your webcam… Skaityti toliau »

IceCream Screen Recorder 2.01

„IceCream Screen Recorder“- naudingas įrankis, padėsiantis akimirksniu padaryti darbalaukio vaizdo įrašą ar ekrano nuotrauką. Šios programos unikalumas- filmuojant vaizdo įrašą galėsite užrašyti ekrane savo komentarus, įterpti objektus/linijas ar tiesiog kažką nupiešti. Programa taip pat gali įrašyti vaizdą ir iš internetinių kamerų. English: A flexible and powerful application that allows you to easily record certain areas… Skaityti toliau »

AutoIt Windows Screenshooter 1.77 Build

Paprastas įrankis, kuris padės Jums be didesnio vargo nufotografuoti kompiuterio vaizdą ar jį įrašyti AVI formatu. Galėsite pasirinkti kokiu formatu norite išsaugoti nuotrauką:  JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, ar PDF. Papildomai programa nuotraukoms leis pritaikyti keletą efektų, jas apversti ar uždėti vandens ženklą. English: A simple Screen capture utility. AutoIt Windows Screenshooter is a small and… Skaityti toliau »

JShot 2.1.0.0-b45

Nufotografuokite kompiuterio ekraną su šiuo įrankiu bei iškart vaizdą perduokite į paveikslėlių talpyklas, FTP ar bendravimo programas (pvz. Skype). English: Capture your screen with this utility. JShot is a multiplatform screen capture and uploader software. This program is designed to allow you to capture a part of your screen and publish it in one step. It is useful… Skaityti toliau »

Reckon Player 2.2.4 2011 Titanium

Galingas garso ir vaizdo leistuvas, kurio pagalba galėsime: karpyti dainas, nufotografuoti ekrano esamą vaizdą, konvertuoti esamus vaizdo ir garso formatus į kitus, įrašyti garsą ir daug kitų naudingų funkcijų. English: A handy and powerful media player This is a simple media player, yet with very sophisticated features and tools that help bring entertainment to a… Skaityti toliau »